Chalupa U Potoka Náš druhý penzion Chalupa U Potoka
Penzion Kadeřávek
Penzion pro rodiny s dětmi na Vysočině
605 853 307 po - ne (800 - 1900)
Věcov 25, Vysočina
Ukázat na mapě
Chalupa U Potoka Náš druhý penzion Chalupa U Potoka

Výlety

Krajina Žďárských vrchů s krásnými lesy, skálami a rybníky je půvabná v každém ročním období. V létě jsou Žďárské vrchy ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. Nejčastějšími cíli pěších výletů našich hostů jsou zřícenina hradu Štarkov, Bohdalecká skála, Devět skal, Žákova hora, skála Prosička a další. V blízkém okolí naší chalupy je také vyhlášený houbařský ráj.

Přehledný zdroj akcí, tipů na výlety a turistických cílů najdete na portálu Koruna Vysočiny.

Rájem cyklistů jsou zase singltreky v nedaleké Cyklo aréně Vysočina v Novém Městě na Moravě, kde se jezdí i závody Světového poháru na horských kolech. Milovníci jízdy v terénu tu najdou téměř 30 kilometrů stezek rozdělených do 5 stupňů obtížnosti. Více na www.vysocina.bike.

Pokud si nedovedete představit léto bez koupání, můžete vyrazit k některému z rybníků v okolí – např. Milovy, Sykovec, Medlov nebo Zuberský rybník. Všechny jsou do 10 kilometrů od chalupy. U Nového Města na Moravě je také přírodní koupaliště – více na www.nmnm.eu/koupaliste-nove-mesto-na-morave.html. Při nepříznivém počasí můžete využít Městské lázně v Novém Městě na Moravě s 10% slevou na permanentkách.

V zimě patří Žďárské vrchy běžkařům – vhodné trasy najdete na lyzovani.nmnm.cz. Do 10 kilometrů od chalupy je i několik sjezdovek, např. Ski Areál Jimramov, kde můžete využít 10% slevu na permanentky, které vám rádi zapůjčíme. Poblíž je i Ski Snowpark v Novém Městě na Moravě.

V okolí si nenechte ujít: