Reference

Celkem jste nám napsali 13 hodnocení. Děkujeme!
Přidat referenci
Recenze na Google  

Milá paní domácí, chtěli bychom Vám poděkovat za příjemný pobyt, pohádkové buchty a hezkou atmosféru. Bylo nám tu, jako ostatně vždy, dobře. Přejeme Vám hodně milých hostů, pevné zdraví a hlavně humor.

Ondrákovi, Olomouc, 31. 10. 2018

Moc děkujeme za příjemné, čisté ubytování, laskavý přístup a ochotu, využití herny a zahrady. Pro rodiny s dětmi ideální ubytování, my si to užili! Vojtkovi z Třemešné ve Slezsku

Veronika a Jiří Vojtkovi, Třemešná, 27. 7. 2017

Děkujeme za příjemně odpočinkový víkend, buchty od paní domu se musí rychle spotřebovat, protože jsou prostě mňamózní. Co dodat, cítíte se tu prostě jako doma a budete se sem zase rádi vracet. :-)

Zuzana Smékalová s rodinou, Velké Opatovice, 24. 9. 2016

Mockrát děkujeme za super týden, který jsme u Vás strávili. Přejeme hodně dalších spokojených návštěvníků!

Hrbáčci, 2. 8. 2016

Velmi příjemné ubytování v malebné krajině, milí lidé, výborné buchty, ideální pro rodiny s dětmi.

Erika Vrecionova, Ondřejov, 4. 5. 2016

Příjemné ubytování, ochotní majitelé a nádherná krajina. Moc se nám tu líbilo.

Frýdkovi, Moravská Nová Ves, 9. 9. 2015

Letos jsme prožili zase krásnou dovolenou v Penzionu u Kadeřávků. Stejně jako loni jsme byli velice spokojeni s příjemným prostředím, laskavou a vstřícnou paní Kadeřávkovou, a když se ozval její hlas na chodbě „buchty“ a linula se jejich vůně, tak jsme se cítili jako doma a moc jsme si pochutnali. Buchty jsme si opět vezli i domů. Byly výborné. Moc děkujeme za všechno a rádi se k Vám zase budeme vracet a všem doporučovat.

Fismolovi z Dolní Lutyně, 24. 8. 2015

U Kadeřávkových jsme strávili necelý týden, moc se nám tu líbilo. Perfektní ubytování, zázemí pro děti, buchty, sýry, ovečky… není co dodat, prostě doporučujeme.

Dufkovi, Jičín, 10. 8. 2015

Milí Kadeřávkovi, děkujeme za milé přijetí, krásné ubytování, povídání nejen o ovečkách, vynikající buchty a za hezký víkend strávený u Vás na farmě.

Parta z Olomouce, Prahy, atd., 15. 6. 2015

Byli jsme u Kadeřávků poprvé a moc se nám tu líbilo. Našim dětem např. přišla velice vhod společenská místnost, kde se v dešti výborně zabavily a my rodiče jsme si mohli nerušeně počíst knížky, co jsme našli v knihovně. Po dešti si děti půjčovaly koloběžky, chodily se dívat na ovečky a hrály si ve venkovním domečku. Chceme přijet zase.

Aronovi, Rosice, 28. 5. 2015