Chalupa U Potoka Náš druhý penzion Chalupa U Potoka
Penzion Kadeřávek
Penzion pro rodiny s dětmi na Vysočině
605 853 307 po - ne (800 - 1900)
Věcov 25, Vysočina
Ukázat na mapě
Chalupa U Potoka Náš druhý penzion Chalupa U Potoka

Reference

Celkem jste nám napsali 24 hodnocení. Děkujeme!
Přidat referenci
Recenze na Google  

Pobyli jsme u rodiny Kadeřávkových několik dní s manželem a dětmi. Majitelé jsou moc milí, paní Jana Kadeřávková dokonce upekla koláč, který byl z alternativních surovin, máme s mladším synem alergii na BKM, manžel se synem si zase pochutnali na výborných domácích buchtách. Na farmě kluci nadšeně pozorovali ovečky, koně, hladili pejska i králíky. Obhlíželi i kombajn a traktory, to je u kluků vždy sázka na jistotu. Užili si i venkovní prolézačky, navíc pár metrů je další hřiště, tak jsme mohli střídat, kam půjdou. Dostali jsme i tipy na výlety po okolí, kluky nadchla výstava vláčků ve Žďáru. Paní Eva byla moc milá a oba kluci si užili vyjížďku na koni, vůbec se nebáli a skoro ani nechtěli slézt. Byli jsme moc spokojeni a tímto rodině K. děkujeme, že jsme se u nich cítili jako doma.

Jana Fraisová, Brno, 24. 8. 2021

Nádherné ubytování v tichém a příjemném prostředí Věcova a rodiny Kadeřávkovích. Vynikající domácí buchty. Doporučuji všem. Obchůdek, ovečky a koníci pár kroků od penzionu. Snad to příští rok vyjde a dojedeme znova. Jen škoda, že ta dovolená vždycky tak rychle uteče!

Marek Očadlík, Zlín, 7. 8. 2021

Moc hezké ubytování, okolí, vlídnost a laskavost majitelů. To vše doplněno domácími produkty – med, propolis, medovina, sýry… Houby rostly hned za chalupou, co víc si přát? Díky moc.

Hechtbergerová, Praha 5, 28. 9. 2020

Málokdy se vracíme na stejné místo, tentokrát jsme udělali výjimku a po roce opět přijeli do Penzionu Kadeřávek. A stejně jako v loňském roce jsme byli maximálně spokojeni – s vlídným přijetím ze strany majitelů, s rodinným prostředím, s krásnou okolní přírodou, prostě se vším. Můžeme doporučit, všem, kteří si potřebují odpočinout od celoročního shonu a užít si báječný týden či dva na hezkém, klidném místě.

Luboš Veselý, Praha 5, 2. 8. 2020

Strávili jsme v penzionu Kadeřávek prodloužený víkend a moc se nám zde líbilo. Naše vnučka si zamilovala slepičky a ovečky, na které se každý den chodila dívat. Pochvalné recenze na buchty paní Kadeřávkové můžeme jenom potvrdit, byly vynikající! Ubytování a zázemí pro děti perfektní – hračky, pískoviště a domeček pro děti. Moc doporučujeme!

Žigulíci, 2. 8. 2020

V penzionu Kadeřávek jsme prožili nádhernou dovolenou, která zahrnovala milé uvítání, výborné vybavení, krásné prostředí, vynikající buchty paní domácí, sýry, medovinu, výlety po okolí, projíždku na koni s poutavým vyprávěním o okolí a farmě, malebné okolí – ideální místo pro všechny věkové kategorie. Moc doporučujeme a těšíme se, že se do Věcova vrátíme!

Eva Kulmová, Praha, 7. 7. 2020

S kamarádkou jezdíme každoročně na dovolenou. Aktivní cykloturistiku jsme vyměnili za „dětský“ program. Ubytování v Chalupě u potoka pro děti ideální. Dostatek hraček, venkovní hřiště, relativně klid na silnici. Nedaleko „vesnické“ hřiště. Pro starší děti „stodola“ s pingpongovým stolem a zázemím, pergola u hřiště. A doplňkový program – báječný. Jízdu traktorem si užily nejen děti (ale i maminky:-), domácí buchty, výborné sýry a projížďka na koni byly luxusní záplatou za ne zcela vydařené počasí. Jinak se dá krásně vylepovat i po okolí.. Za nás rozhodně doporučujeme.

Pavla Koláčková, Rožnov pod Radhoštěm, 29. 6. 2020

Přijely jsme do Věcova odpočívat, užít si ticha a klidu, chodit po okolí, lovit kešky a navštívit pamětihodnosti Vysočiny. To se nám vše podařilo a jako bonus, jsme poznaly milou paní Kadeřávkovou! Vřele doporučujeme!

Sestry Zuzana a Radka, Praha 6, 11. 6. 2020

Dobrý den, paní Kadeřávková, moc vám děkujeme za velmi příjemný pobyt, včetně všech služeb, které u vás nabízíte. Na vaše buchty budeme ještě dlouho vzpomínat. Manžel prohlásil, že jsou to ty nejlepší buchty, jaké kdy v životě jedl :)

Gruberovi, 8. 9. 2019

Milí manželé Kadeřávkovi, jménem svým a svých dětí bych Vám chtěl poděkovat za příjemně strávené dny na Vaší farmě. Vše bylo moc fajn, ubytování, zahrada, buchty a především milý přístup z Vaší strany. Moc se nám u Vás líbilo, přejeme Vám vše dobré, spoustu spokojených návštěvníků a mnoho úspěchů v chovu oveček. Luboš + Sofinka + Maxík

Luboš Veselý, Praha, 3. 9. 2019