Reference

Celkem jste nám napsali 15 hodnocení. Děkujeme!
Přidat referenci
Recenze na Google  

Děkujeme velmi za příjemné ubytování, velmi milou komunikaci, výborné buchty a zejména za bezvadné vyžití pro děti! Z hříště, herny a všech zvířátek na farmě byly nadšené, a bezvadnou dovolenou jsem tak měla i já :) Doporučuji a rádi se k Vám vrátíme.

Zuzana Virtová, Pardubice, 19. 7. 2019

Vážená paní Kadeřávková, děkujeme za pohostinnost, příjemnou atmosféru a pěkné ubytování. Cítili jsme se u vás moc dobře, ke spokojenosti nám nic nechybělo. Přejeme vám hodně zdaru ve vašem hospodaření. Eva a Petr Křístkovi, Smržice

Eva Křístková, Smržice, 2. 2. 2019

Milá paní domácí, chtěli bychom Vám poděkovat za příjemný pobyt, pohádkové buchty a hezkou atmosféru. Bylo nám tu, jako ostatně vždy, dobře. Přejeme Vám hodně milých hostů, pevné zdraví a hlavně humor.

Ondrákovi, Olomouc, 31. 10. 2018

Moc děkujeme za příjemné, čisté ubytování, laskavý přístup a ochotu, využití herny a zahrady. Pro rodiny s dětmi ideální ubytování, my si to užili! Vojtkovi z Třemešné ve Slezsku

Veronika a Jiří Vojtkovi, Třemešná, 27. 7. 2017

Děkujeme za příjemně odpočinkový víkend, buchty od paní domu se musí rychle spotřebovat, protože jsou prostě mňamózní. Co dodat, cítíte se tu prostě jako doma a budete se sem zase rádi vracet. :-)

Zuzana Smékalová s rodinou, Velké Opatovice, 24. 9. 2016

Mockrát děkujeme za super týden, který jsme u Vás strávili. Přejeme hodně dalších spokojených návštěvníků!

Hrbáčci, 2. 8. 2016

Velmi příjemné ubytování v malebné krajině, milí lidé, výborné buchty, ideální pro rodiny s dětmi.

Erika Vrecionova, Ondřejov, 4. 5. 2016

Příjemné ubytování, ochotní majitelé a nádherná krajina. Moc se nám tu líbilo.

Frýdkovi, Moravská Nová Ves, 9. 9. 2015

Letos jsme prožili zase krásnou dovolenou v Penzionu u Kadeřávků. Stejně jako loni jsme byli velice spokojeni s příjemným prostředím, laskavou a vstřícnou paní Kadeřávkovou, a když se ozval její hlas na chodbě „buchty“ a linula se jejich vůně, tak jsme se cítili jako doma a moc jsme si pochutnali. Buchty jsme si opět vezli i domů. Byly výborné. Moc děkujeme za všechno a rádi se k Vám zase budeme vracet a všem doporučovat.

Fismolovi z Dolní Lutyně, 24. 8. 2015

U Kadeřávkových jsme strávili necelý týden, moc se nám tu líbilo. Perfektní ubytování, zázemí pro děti, buchty, sýry, ovečky… není co dodat, prostě doporučujeme.

Dufkovi, Jičín, 10. 8. 2015