Chalupa U Potoka Náš druhý penzion Chalupa U Potoka
Penzion Kadeřávek
Penzion pro rodiny s dětmi na Vysočině
605 853 307 po - ne (800 - 1900)
Věcov 25, Vysočina
Ukázat na mapě
Chalupa U Potoka Náš druhý penzion Chalupa U Potoka

Reference

Celkem jste nám napsali 34 hodnocení. Děkujeme!
Přidat referenci
Recenze na Google  

Děkujeme za možnost strávit prodloužený víkend v tak příjemném prostředí. Ubytování čisté, dostatek ručníků, utěrek, možnost půjčit si toastovač, ale taky fén.😉 Hernička uvnitř s hračkami ve výborném stavu a venku super pískoviště a bagr! Výborná poloha pro výlety. Pokud hledáte místo pro dovolenou s dětmi, můžu doporučit! A bonusem jsou chutné buchty.🙂 Pokud by se tady dali koupit výrobky z farmy, tak by to bylo dokonalé.😉 Přejeme hodně spokojených hostů! Braťkovi

Anna Braťková, Praha, 3. 10. 2023

Děkujeme za krásnou dovolenou, vše bylo perfektní. Hlavně pro rodiny s dětmi je to učiněný ráj :-) K tomu příjemní lidé a výborné buchty! Všem doporučujeme.

Michaela Richtarčíková, Brno, 4. 9. 2023

Ubytovaní není vůbec klidné, ani o víkendu kolem neustále jezdí zemědělská technika už od brzkého rána. Při procházce s dětmi za ovečkami jsme viděli jak pro mrtvé ovce přijel vůz a odvezl zahynuté zvířata, opravdu nechutné.

Reakce majitelů penzionu:
Dobrý den, velice nás mrzí, že vás na obtěžoval hluk zemědělských strojů i setkání s nepříjemnými událostmi na farmě. Ale tak to na farmě chodí. Jsme rádi, že jste první, komu to vadí. Mějte se pěkně, Kadeřávkovi

Martina, Praha, 3. 7. 2023

Vybrali jsme si pro pobyt penzion Kadeřávek s partou kamarádů a dětí, všem se nám tam moc líbilo. Ubytování je opravdu prostorné, ve společenské místnosti jsme se všechny večery zabavili bez televize :) Majitelé jsou moc ochotní, provedli nás po farmě a odpověděli na všechno, co nás zajímalo. Místo je ideální pro výlety do okolní krásné přírody.

Roman, Kamenice, 23. 3. 2023

V penzionu jsme byli moc spokojeni. Klid, nádherná příroda, úžasní lidé a výborné buchty. Paní Kadeřávková splní jakékoli přání. Všichni lidé z farmy jsou milí a pohodovou lidé, kteří se vám věnují a zodpoví každý váš dotaz. Nikomu se nechtělo domů.

Věra Kováčová, Hořice, 2. 8. 2022

Děkuji za krásný pobyt u vás. Byli jsme spokojeni. Pro děti ideální místo k pobytu, uzavřená zahrada, dětské hrací prvky a zvířátka, ocenili jsme i gril. Malebná příroda. Žijete na krásnem místě. Píšová

Píšová, 24. 5. 2022

Byli jsme moc spokojení. Vše bylo super. Milá paní domácí ochotná a skvělé buchty😁. Příjemné prostředí a čisté ubytování. Prostě paráda. Můžeme všem doporučit.

Zdenek Rieciciar, 29. 9. 2021

Pobyli jsme u rodiny Kadeřávkových několik dní s manželem a dětmi. Majitelé jsou moc milí, paní Jana Kadeřávková dokonce upekla koláč, který byl z alternativních surovin, máme s mladším synem alergii na BKM, manžel se synem si zase pochutnali na výborných domácích buchtách. Na farmě kluci nadšeně pozorovali ovečky, koně, hladili pejska i králíky. Obhlíželi i kombajn a traktory, to je u kluků vždy sázka na jistotu. Užili si i venkovní prolézačky, navíc pár metrů je další hřiště, tak jsme mohli střídat, kam půjdou. Dostali jsme i tipy na výlety po okolí, kluky nadchla výstava vláčků ve Žďáru. Paní Eva byla moc milá a oba kluci si užili vyjížďku na koni, vůbec se nebáli a skoro ani nechtěli slézt. Byli jsme moc spokojeni a tímto rodině K. děkujeme, že jsme se u nich cítili jako doma.

Jana Fraisová, Brno, 24. 8. 2021

Nádherné ubytování v tichém a příjemném prostředí Věcova a rodiny Kadeřávkovích. Vynikající domácí buchty. Doporučuji všem. Obchůdek, ovečky a koníci pár kroků od penzionu. Snad to příští rok vyjde a dojedeme znova. Jen škoda, že ta dovolená vždycky tak rychle uteče!

Marek Očadlík, Zlín, 7. 8. 2021

Moc hezké ubytování, okolí, vlídnost a laskavost majitelů. To vše doplněno domácími produkty – med, propolis, medovina, sýry… Houby rostly hned za chalupou, co víc si přát? Díky moc.

Hechtbergerová, Praha 5, 28. 9. 2020