Chalupa U Potoka Náš druhý penzion Chalupa U Potoka
Penzion Kadeřávek
Penzion pro rodiny s dětmi na Vysočině
605 853 307 po - ne (800 - 1900)
Věcov 25, Vysočina
Ukázat na mapě
Chalupa U Potoka Náš druhý penzion Chalupa U Potoka

Reference

Celkem jste nám napsali 28 hodnocení. Děkujeme!
Přidat referenci
Recenze na Google  

Vybrali jsme si pro pobyt penzion Kadeřávek s partou kamarádů a dětí, všem se nám tam moc líbilo. Ubytování je opravdu prostorné, ve společenské místnosti jsme se všechny večery zabavili bez televize :) Majitelé jsou moc ochotní, provedli nás po farmě a odpověděli na všechno, co nás zajímalo. Místo je ideální pro výlety do okolní krásné přírody.

Roman, Kamenice, 23. 3. 2023

V penzionu jsme byli moc spokojeni. Klid, nádherná příroda, úžasní lidé a výborné buchty. Paní Kadeřávková splní jakékoli přání. Všichni lidé z farmy jsou milí a pohodovou lidé, kteří se vám věnují a zodpoví každý váš dotaz. Nikomu se nechtělo domů.

Věra Kováčová, Hořice, 2. 8. 2022

Děkuji za krásný pobyt u vás. Byli jsme spokojeni. Pro děti ideální místo k pobytu, uzavřená zahrada, dětské hrací prvky a zvířátka, ocenili jsme i gril. Malebná příroda. Žijete na krásnem místě. Píšová

Píšová, 24. 5. 2022

Byli jsme moc spokojení. Vše bylo super. Milá paní domácí ochotná a skvělé buchty😁. Příjemné prostředí a čisté ubytování. Prostě paráda. Můžeme všem doporučit.

Zdenek Rieciciar, 29. 9. 2021

Pobyli jsme u rodiny Kadeřávkových několik dní s manželem a dětmi. Majitelé jsou moc milí, paní Jana Kadeřávková dokonce upekla koláč, který byl z alternativních surovin, máme s mladším synem alergii na BKM, manžel se synem si zase pochutnali na výborných domácích buchtách. Na farmě kluci nadšeně pozorovali ovečky, koně, hladili pejska i králíky. Obhlíželi i kombajn a traktory, to je u kluků vždy sázka na jistotu. Užili si i venkovní prolézačky, navíc pár metrů je další hřiště, tak jsme mohli střídat, kam půjdou. Dostali jsme i tipy na výlety po okolí, kluky nadchla výstava vláčků ve Žďáru. Paní Eva byla moc milá a oba kluci si užili vyjížďku na koni, vůbec se nebáli a skoro ani nechtěli slézt. Byli jsme moc spokojeni a tímto rodině K. děkujeme, že jsme se u nich cítili jako doma.

Jana Fraisová, Brno, 24. 8. 2021

Nádherné ubytování v tichém a příjemném prostředí Věcova a rodiny Kadeřávkovích. Vynikající domácí buchty. Doporučuji všem. Obchůdek, ovečky a koníci pár kroků od penzionu. Snad to příští rok vyjde a dojedeme znova. Jen škoda, že ta dovolená vždycky tak rychle uteče!

Marek Očadlík, Zlín, 7. 8. 2021

Moc hezké ubytování, okolí, vlídnost a laskavost majitelů. To vše doplněno domácími produkty – med, propolis, medovina, sýry… Houby rostly hned za chalupou, co víc si přát? Díky moc.

Hechtbergerová, Praha 5, 28. 9. 2020

Málokdy se vracíme na stejné místo, tentokrát jsme udělali výjimku a po roce opět přijeli do Penzionu Kadeřávek. A stejně jako v loňském roce jsme byli maximálně spokojeni – s vlídným přijetím ze strany majitelů, s rodinným prostředím, s krásnou okolní přírodou, prostě se vším. Můžeme doporučit, všem, kteří si potřebují odpočinout od celoročního shonu a užít si báječný týden či dva na hezkém, klidném místě.

Luboš Veselý, Praha 5, 2. 8. 2020

Strávili jsme v penzionu Kadeřávek prodloužený víkend a moc se nám zde líbilo. Naše vnučka si zamilovala slepičky a ovečky, na které se každý den chodila dívat. Pochvalné recenze na buchty paní Kadeřávkové můžeme jenom potvrdit, byly vynikající! Ubytování a zázemí pro děti perfektní – hračky, pískoviště a domeček pro děti. Moc doporučujeme!

Žigulíci, 2. 8. 2020

V penzionu Kadeřávek jsme prožili nádhernou dovolenou, která zahrnovala milé uvítání, výborné vybavení, krásné prostředí, vynikající buchty paní domácí, sýry, medovinu, výlety po okolí, projíždku na koni s poutavým vyprávěním o okolí a farmě, malebné okolí – ideální místo pro všechny věkové kategorie. Moc doporučujeme a těšíme se, že se do Věcova vrátíme!

Eva Kulmová, Praha, 7. 7. 2020