Reference

Celkem jste nám napsali 19 hodnocení. Děkujeme!
Přidat referenci
Recenze na Google  

V penzionu Kadeřávek jsme prožili nádhernou dovolenou, která zahrnovala milé uvítání, výborné vybavení, krásné prostředí, vynikající buchty paní domácí, sýry, medovinu, výlety po okolí, projíždku na koni s poutavým vyprávěním o okolí a farmě, malebné okolí – ideální místo pro všechny věkové kategorie. Moc doporučujeme a těšíme se, že se do Věcova vrátíme!

Eva Kulmová, Praha, 7. 7. 2020

S kamarádkou jezdíme každoročně na dovolenou. Aktivní cykloturistiku jsme vyměnili za „dětský“ program. Ubytování v Chalupě u potoka pro děti ideální. Dostatek hraček, venkovní hřiště, relativně klid na silnici. Nedaleko „vesnické“ hřiště. Pro starší děti „stodola“ s pingpongovým stolem a zázemím, pergola u hřiště. A doplňkový program – báječný. Jízdu traktorem si užily nejen děti (ale i maminky:-), domácí buchty, výborné sýry a projížďka na koni byly luxusní záplatou za ne zcela vydařené počasí. Jinak se dá krásně vylepovat i po okolí.. Za nás rozhodně doporučujeme.

Pavla Koláčková, Rožnov pod Radhoštěm, 29. 6. 2020

Přijely jsme do Věcova odpočívat, užít si ticha a klidu, chodit po okolí, lovit kešky a navštívit pamětihodnosti Vysočiny. To se nám vše podařilo a jako bonus, jsme poznaly milou paní Kadeřávkovou! Vřele doporučujeme!

Sestry Zuzana a Radka, Praha 6, 11. 6. 2020

Dobrý den, paní Kadeřávková, moc vám děkujeme za velmi příjemný pobyt, včetně všech služeb, které u vás nabízíte. Na vaše buchty budeme ještě dlouho vzpomínat. Manžel prohlásil, že jsou to ty nejlepší buchty, jaké kdy v životě jedl :)

Gruberovi, 8. 9. 2019

Milí manželé Kadeřávkovi, jménem svým a svých dětí bych Vám chtěl poděkovat za příjemně strávené dny na Vaší farmě. Vše bylo moc fajn, ubytování, zahrada, buchty a především milý přístup z Vaší strany. Moc se nám u Vás líbilo, přejeme Vám vše dobré, spoustu spokojených návštěvníků a mnoho úspěchů v chovu oveček. Luboš + Sofinka + Maxík

Luboš Veselý, Praha, 3. 9. 2019

Děkujeme velmi za příjemné ubytování, velmi milou komunikaci, výborné buchty a zejména za bezvadné vyžití pro děti! Z hříště, herny a všech zvířátek na farmě byly nadšené, a bezvadnou dovolenou jsem tak měla i já :) Doporučuji a rádi se k Vám vrátíme.

Zuzana Virtová, Pardubice, 19. 7. 2019

Vážená paní Kadeřávková, děkujeme za pohostinnost, příjemnou atmosféru a pěkné ubytování. Cítili jsme se u vás moc dobře, ke spokojenosti nám nic nechybělo. Přejeme vám hodně zdaru ve vašem hospodaření. Eva a Petr Křístkovi, Smržice

Eva Křístková, Smržice, 2. 2. 2019

Milá paní domácí, chtěli bychom Vám poděkovat za příjemný pobyt, pohádkové buchty a hezkou atmosféru. Bylo nám tu, jako ostatně vždy, dobře. Přejeme Vám hodně milých hostů, pevné zdraví a hlavně humor.

Ondrákovi, Olomouc, 31. 10. 2018

Moc děkujeme za příjemné, čisté ubytování, laskavý přístup a ochotu, využití herny a zahrady. Pro rodiny s dětmi ideální ubytování, my si to užili! Vojtkovi z Třemešné ve Slezsku

Veronika a Jiří Vojtkovi, Třemešná, 27. 7. 2017

Děkujeme za příjemně odpočinkový víkend, buchty od paní domu se musí rychle spotřebovat, protože jsou prostě mňamózní. Co dodat, cítíte se tu prostě jako doma a budete se sem zase rádi vracet. :-)

Zuzana Smékalová s rodinou, Velké Opatovice, 24. 9. 2016